Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Berisha i publikon foton dhe emrin: Sandër Lleshaj i shoqëruar sot me trafíkantin e drògës të dènuar në Francë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqërinë e një trafíkanti dròge sipas tij.

Duke iu referuar një mesazhi të mbërritur në adresë të tij nga një efektiv pòlicie, Berisha shkruan se Lleshaj ndodhet në shoqërinë e Altin Shtjefnit për të cilin thotë se  është i dënuar në Francë për trafik dròge. Sipas efektivit që i referohet ish-kryeministri, Shtjefni është dënuar në Francë.

“Gjeneral Hasháshi shoqerohet me trafíkant dròge! Lexoni denòncimin, mesazhin dhe shikoni foton e pòlicit digjital. Sb Pershendetje dr sot ministri Lleshaj me te dènuarin per trafík dròge ne france Altin Shtjefni quhet zotria qe kame qarkuar me te zeze”, shkruan Berisha.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *