Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Berisha tregon “ilaçin”, që duhet të përdoret në këtë situatë: Mos u çuditni nëse një ditë Rama…

Ish-Kryeministri Sali Berisha gjatë një lidhje me Skype për emisionin Aktualitet në Fax News foli mbi situatën pandemike që po kalon vendi si pasojë e koronavirusit.

Ai tha se ka nje selektim në dhënien e ndihmave në qytetete të ndryshme.

“Ne jemi një vend me një shkallë urbanizimi jo të mirë dhe 40 përqind jetojnë në fshat dhe izolimi i fshtatit në këtë situatë ishte një strategji idioteske.

Mënyra se si është ndjekur situata duket se gjithcka bëhet sipas vullnetit të Edi Ramës dhe mos u çudisni nëse një ditë del e thotë se shkollat se do hapim shkollat edhe pse ato duhet të hapen në shtator

Ilaci i duhur në këtë situatë është largimi i Edi Ramës “.-tha Berisha.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *