Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Bëri bujë të madhe, zbulohet aktorja që u fut në dhomë dhe kafshoi Beyoncen në fytyrë (FOTO)

Ngjarja e cila ndodhi në një festë pas njërit të koncerteve të Jay Z, bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Për një kohë të gjatë kjo çështje mbeti e pazgjidhur pasi qarkulluan në rrjete sociale dhjetëra emra si të dyshuar për autoren që kishte sulmuar këngëtaren.

Ky incident ndodhi në një festë pas njërit prej koncerteve të Jay Z, që u zhvillua në Los Angeles vitin e kaluar.

“Page Six” shkruan se aktorja e “Love & Basketball” po fliste me Jay-Z në festën Vip të “D’Usse” pas një koncerti të mbajtur nga reperi, kur Beyonce hyri në dhomë dhe u kafshua në mjekër nga Lathan.

Sanaa Lathan është emri i konfirmuar si aktorja që kafshoi Bey-n .

Ende nuk është mësuar motivi që e shtyu Sanna-n ta bënte këtë veprim.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *