Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashRajoniTe FunditTe Gjitha

Dígjet Beogradi/ Mediat: Ushtría refùzon urdhrin për shtypjèn me fôrcë të prôtestave (VIDEO)

Policia u përplás sërish me prôtèstuesit në Beograd, teksa u shënua nata e tretë e prôtestave të dhùnshme.

Dèmônstruesit vazhdojnë të sfidojnë ùrdhrin që ndalon grumbullimin e njerëzve.

Edhe këtë herë, prôtèstuesit sùlmùan godinën e parlamentit, duke tèntuar që të futen brenda.

Policia qëllôi me gáz lôtsjellës dhe përplásja u zhvèndos në rrugë.

Ndërkohë portali Nova në Serbi raporton se ushtria ka rèfuzuar ùrdhrin për të marrë pjesë në sht ypjen e prôtestave. Portali shkruan se rèfuzimi ka ardhur nga Brigada e 63-të e Parashutistëve.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *