Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Bëj një foto pa filtra bëj’, Hygerta Sako i kthehet keq komentueses

Moderatorja Hygerta Sako është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto me kapuç dhe është përplasur me një ndjekëse e cila i ka kërkuar të bëjë foto pa filtra.

Hygerta nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje dhe i shkruan që të shikojë punën e saj dhe të mos iu japë mend të tjerëve.

Komentuesja: “Bëj një pa filtër bëj…”

Hygerta: “Aha, ti e ke Instagramin t’u japësh mend të tjerëve. Kuptoj!”

Komentuesja: “Epo ç’të bësh ca shesin ca japin!”

Hygerta: “S’kam ça bëj jo. Është zgjedhje personale. Personalisht nuk preferoj as të shes as të jap, po të shoh punën time.”

Siç mund ta shikojmë nga komentet, Hygerta e ka përfunduar “bisedën” duke ia mbyllur gojën kritikuesve!

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *