Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Befason këngëtarja e njohur shqiptare: Nuk kam nevojë për dikë që të më blejë dhurata, kam paratë e mia

Këngëtares së njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexhës duket se koncertet dhe angazhimet e shumta po i sjellin edhe shumë të ardhura materiale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka thënë se nuk ka nevojë që askush të blejë gjërat që ajo dëshiron pasi sipas saj ajo mund t’i përballojë vet.

“Këpucët që kam në këmbët e mia i bleva. Shtëpia ku jetoj e bleva. Sepse nuk varem nga askush.Nuk kam nevojë për ndonjë njeri që të më blejë ndonjë gjë. Kam paratë e mia”, ka shkruar ndër të tjerash Bebe në rrjetet sociale.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *