Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Befason Era Istrefi, tregon se çfarë urren më shumë tek Lori Hoxha

Era Istrefi dhe Lori Hoxha  janë parë shpesh herë bashkë dhe duket se dy vajzat e njohura janë shumë mikesha të mira. Ato së fundmi na kanë treguar nëpërmjet disa postimeve se ndodhen në Londër.

Aty Lori Hoxha ka takuar miken e saj Era Istrefi dhe na ka treguar se edhe pse vajzat janë mike të mira, Era e urren fashionistan për një detaj.

Me një postim në Snapchat, Lori ka treguar një moment ndërsa Era përpiqet t’i vendosë një laps buzësh.

“Ajo e urren faktin që unë nuk vendos kurrë laps buzësh!”, shkruan Lori Hoxha në postim e saj.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *