Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Bebe Rexhës i del sekreti, takim me shqiptaren në Dubai (FOTO)

Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka udhëtuar drejt Dubait.

Ajo e publikoi gjithë udhëtimin në rrjetet sociale, dhe publiku pa çdo detaj të Bebes në avion.

Mirëpo mesa duket ky udhëtim ka pasur dhe një arsye.

Takimi me këngëtaren tjetër shqiptare, Luar.

Dyshja e bukurosheve është fotografuar së bashku duke u argëtuar pa fund në ambjentet të ndryshem në Dubai.

Bashkë me to ka qenë edhe motra e Luar dhe disa mikesha të sajat.

(F.M/Faxweb)

r4tgrgtrht.png

dgryr.png

ertyr5y5.png

34645757.png

6i867i978.png

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *