Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Bebe Rexha shtatzënë? Këngëtarja thyen heshtjen dhe tregon të vërtetën

Disa foto të shqiptares Bebe Rexha kanë qarkulluar në rrjet. Ajo që të bënë përshtypje është barku i saj paksa i fryrë, dhe kaq ka mjaftuar që fansat të nisin dyshimet e para.

Zërat që qarkullonin flisnin për një shtatëzani të mundëshme të 28 vjeçares.

Por vetë Bebe ka reagur duke u shprehur se nuk është në pritje të ëmbël, veçse pak topolake.

Kujtojmë që në ndarjen e çmimeve ‘Grammy’ një shtëpi mode nuk kishte pranuar të vishte këngëtaren ,veçse ishte pak e shëndoshë.

Me një reagim në Instagram’ Bebe Rexha’ është shprehur e zhgënjyer por aspak e shqetësuar.

Në intervista të ndryshme shpesh kengetarja nuk harron të përmend se ndihet shumë mirë me peshën e trupit të saj dhe nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *