AktualitetTe FunditTe Gjitha

Bebe Rexha me helikopter drejt Shqipërisë, bashkë me të dhe Bora Meta (FOTOT NGA UDHËTIMI)

Nëse ka një këngëtare shqiptare mjaft të pëlqyer të momentit dhe me famë botërore ajo është padyshim Bebe Rexha. Ndërkohë që një lajm i mirë për të gjithë fansat e saj, Bebe ka mbërritur sot në Shqipëri.

Me një helikopter privat duke shijuar malet e Shqipërisë, Bebe ka postuar disa foto në “Instastory’’ e shoqëruar dhe nga vajza e Presidentit të zgjedhur Ilir Meta, Bora.

Të dyja duken mjaft mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe mesa duket adrenalina që të ofron udhëtimi me helikopter duket se po i kënaq mjaft.

Me shumë gjasa ato kanë mbërritur tashmë në Jalë, ku prej disa ditësh është vendosur familja Meta, ku mirëpresin dhe të rinjtë e Internacionales socialiste.

Kujtojmë se Bebe është mjaft e afërt me familjen Meta, pasi Monika Kryemadhi dhe babai i saj janë kushërinj. Na mbetet t’iu themi pushime të mbara!

(E.K/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *