Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Bashkia e Durrësit rikthehet në “dorë” të Vangjush Dakos, dorëhiqet dhe nënkryetarja tjetër

Pas Valbona Sakos është dorëhequr nga posti edhe nënkryetarja e bashkisë së Durrësit, Etleva Kondi

Kondi u emërua në krye të detyrën rreth dy muaj më parë. Dorëheqja e të dyjave, vjen në një situatë ku qyteti i Durrësit po vuan pasojat e tërmetit të 26 nëntorit.

Ndërkohë Zhylien Varfi është vendosur kryetar Bashkie në Durrës dhe pritet të qëndrojë në këtë post deri në zgjedhjen e kryetarit të ri të bashkisë.

Varfaj mbante postin e zv/kryetarit i kësaj bashkie prej 12 vitesh, gjithashtu ai është edhe një nga njerëzit më të besuar të Vangjush Dakos.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *