Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Bashkëshorti ish-ministres Besa Shahini bën ndryshimin drastik në pamje

Kryetari i Partisë Socialdemokrate të Kosovës, Dardan Molliqaj, ka bërë një ndërhyrje estetike gjatë kohëve të fundit. Nga fotot që qarkulluan këtë të martë në mediat e Kosovës shihet qartazi se bashkëshorti i ish-ministres së Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini ka mbjellë flokët.

Më poshtë janë edhe disa fotografi të Molliqajt para se të kryente këtë ndërhyrje estetike. Molliqaj përfaqëson Partinë Socialdemokrate, parti kjo e themeluar pasi ai dhe disa politikanë tjerë brenda “Vetëvendosje” u revoltuan dhe themeluan parti të re.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *