Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Bashkëpuntori i afërt i Ramës vihet në krye të AKEP, gazetarja i publikon CV-në: Asnjë njohuri inxhinierike

Sekretari i Përgjithshëm i kryeministrisë, Tomas Frashëri është emëruar sot nga maxhoranca si kryetar i AKEP.

Tomi Frashëri ka mbajtur postin e Shefit të Protokollit të Kryeministrit Edi Rama dhe njihet si bashkëpunëtor i afërt me kryeministrin, nuk ka asnjë njohuri inxhinierike, bazuar kjo në CV-në e tij.

Gazetarja Arianita Brahaj ka publikuar CV-ne e kreut të ri të AKEP dhe si, nuk ka asnjë njohuri inxhinierike, bazuar kjo në CV-në e tij.

Gazetarja Arianita Brahaj ka publikuar CV-ne e kreut të ri të AKEP dhe siç shihet Frashëri zotëron një CV të shkurtër dhe nuk ka asnjë atribut në komunikimet elektronike.

“Parlamenti miraton shefin e protokollit te ER si kryetar te Autoritetit Te Komunikimeve Elektronike e Postare.
Asnje atribut ne komunikime elektronike, asnje njohuri inxhinjerike.
Nivel jo master (niveli 2) ne studime universitare, nje CV e shkurter e panjohur si vijon . Perfundon me Turp seanca e sotme e Kuvendit te Partise Shtet votohet shkarkimi i Malajt , dhe paketa qe instrumentalizon lirine e fjales.”– shkruan Brahaj.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *