AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Basha publikon shifrat alarmante: 45 biznese mbyllen çdo ditë në Shqipëri (Video)

Kreu i PD-së, Lulzim Basha përmes një video postimi në Twitter ka pasqyruar shifrat rekord të ndikimit negative që ka krijuar “rilindja” në Shqipëri. Basha shkruan se vetëm në 7 muajt e parë të 2018-ës, janë mbyllur 8185 biznese, 45 çdo ditë.

“Ja rekordi i ri i bandës së hajdutëve “Rilindja”: 45 biznese mbyllen çdo ditë në 2018. Sa më gjatë kjo qeveri, aq më keq për Shqipërinë dhe shqiptarët!”, shkruhet në videon e postuar nga Basha.

(J.D/Faxweb.al)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.