Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Basha krahason Ramën me Covíd-19 për situatën në vend: Ramavírusi e ka gërryèr…

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me një postim në Twitter në lidhje me situatën që po kalon vendi si pasojë e gjendjes pandèmike.

Basha thotë se kjo situatë të cilën e quan krizè nxori në pah gjithë dèshtimet e Ramës dhe qeverisë së tij të pakicës kundër shqiptarëve.

Postimi në Twitter i Kryetarit Basha:

“Për 7 vjet me radhë, RAMAVIRUSí e ka gërryer ekonominë, shëndetësinë dhe mirëqenien e shqiptarëve. CORONAVIRUSí  vetëm sa i dha goditjen e fundit ekonomisë.

Kriza nxorri lakuríq makutërinë, mashtrimèt dhe gjithë dështimèt e Ramës dhe qeverisë së tij të pakicës kundër shqiptarëve”.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *