Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Basha me thirrje të fortë popullit shqiptar: Mos ik, qëndro, lufto me mua, lufto me ne

Kreu i Partisë Demokratike i ka bërë një thirrje të fortë popullit shqiptar duke i kërkuar që të mos ikë më, por të qëndrojë në vendin e tij dhe të luftojë së bashku më të për t’i rikthyer dinjitetin vendit.

Thirrja e Bashës iu drejtua të gjithë shqiptarëve pa dallim, të cilët përballen më të këqijat e pushtetit aktual dhe të cilëve iu kërkon që të mos dorëzohen, por të lufgtojnë së bashku me kreun e opozitës, sepse situata do të ndryshojë me ardhjen në pushtet të Partisë Demokratike, sipas Bashës.

Mos ik, qëndro, lufto me mua, lufto me ne. Thirrja është për ty nënë, mos e lër shpirtin tënd të mbushet me dhembje, thirrja ime është për ty fermer që punon ccdo ditë e gropos prodhimet e tua, thirrja ime është për ju nmijëra familje që ju ka zhytur në borxhe,”

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.