Babë e bir në sulm/ Kush është Bardhok Planaj ‘kumbari’ i Shkodrës që mblodhi të rinjtë për të qëlluar me armë lokalin e efektivit Pjetri (Lidhja që ka me ish deputetin Mark Frroku)

Bardhok Planaj, Orlando Planaj, Rivaldo Planaj dhe Mirsad Shpellzaj janë autorët e sulmit me armë që u shënua mbrëmjen e kaluar në Shkodër drejt lokalit të efektivit të ‘Shqiponjave’, Albert Pjetrit. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se Bardhok Planaj, i njohur në Shkodër si ‘kumbari’ është babai i Orlandos ndërsa me Rivaldon dhe Mirsadin … Continue reading Babë e bir në sulm/ Kush është Bardhok Planaj ‘kumbari’ i Shkodrës që mblodhi të rinjtë për të qëlluar me armë lokalin e efektivit Pjetri (Lidhja që ka me ish deputetin Mark Frroku)