Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Balerini i njohur prezanton Nikoletën: Është gjysma ime (FOTO)

Ai u bë i njohur me nofkën “Rihani” kur dilte në skenën e “Xing meErmalin” dhe provokonte të ftuarëat me kërcimet e tij.

Dhe viti që shkopi ishte pikërisht një nga vitet më të sukseshme të balerinit. Orjan Lika ka zbuluar më në fund që nuk është më vetëm, porn ë jetën e tij është një femër shumë e rëndësishme.

“Ajo quhet Nikoleta dhe është gjysma ime. Nuk besoja kurrë tek dashuria me shikim të parë, deri sa rastësisht njoha Nikoletën, dhe tani besoj plotësisht tek dashuria me shikim të pare,”- tha Orjani për robiz.al.

Vetëm pak ditë më parë balerini postoi disa foto me një vajzë ku shihej shumë i lumtur krah saj. Dhe tashmë u zbulua që ajo është  e dashura e tij.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *