Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Babait shqiptar nuk i pëlqeu se çfarë i shkruajti shoku në telefon, bën për spital vajzën 15-vjeçe

Një incident i pazakontë i dhunës në familje ka ndodhur të enjten në Atsalenio të Kretës, me protagonist një baba 52-vjeçar me origjinë shqiptare dhe vajzën e tij 15-vjeçare.

Shkak i kesaj ngjarje barbare ka qenë mesazhi i ardhur në telefon e vajzës nga një shok i shkollës. Babai 52-vjeçar ka goditur vajzën me të gjitha fuqitë e tij, sepse nuk i pëlqeu ato që shkruante shoku i saj i klasës në celularin e saj, kështu që vajza u dërgua në spital.

Por më e keqja eshte se ëma e vajzës tentoi të mbulonte të ngjarjen se si kishte ndodhur, po ishte vajza ajo që u tregoi policisë te vertetën.

52-vjeçari po mbahet në paraburgim dhe akuzat me të cilat përballet janë për dhunën dhe kërcenim në familje, ku ditën e hënë do të gjykohet nga Gjykata e qytetit Iraklio..

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *