Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Babai gjen ish-të dashurin e vajzës lakuriq në dollap

Një burrë është habitur kur ka gjetur në dollapin e vajzës ish të dashurën e saj lakuriq, pavarësisht se ai ishte dënuar nga gjykata që të mos i afrohej asaj. Ngjarja ka ndodhur në Angli.

I shqetësuar se nuk po vihej në kontakt me vajzën e tij babai shkoi tek banesa e saj më 29 Dhjetor. Atje gjeti 21-vjeçarin Richard Bradshaw brenda dollapit.

I riu është vënë në pranga tashmë për shkeljen e urdhrit të gjykatës. Mësohet se më parë ai i kishte dërguar një mesazh ish të dashurës duke i thënë se kishte nevojë për të. Por për shkak të këtij veprimi, gjykata i dha një dënim prej 8 javësh burg.

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *