Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Baba për herë të parë, përmes fotove më të ëmbla, Skerdi zbuloi gjininë e foshnjës

Shumë shpejt, reperi i njohur Skerdi Ago dhe partnerja e tij, Vesa, do të bëhen prindër për herë të parë.

Vesa është në muajin e shtatë të pritjes së ëmbël dhe s’ka ngurruar të ndajë në rrjete sociale foto nga shtatzënia.

Më herët, në media qarkulloi lajmi se Skerdi dhe Vesa do të bëhen me djalë, ndërsa vetëm sot këngëtari dhe partnerja zbuluan gjininë e foshnjës së tyre.

Çifti do të bëhet me djalë dhe këtë lajm e zbuluan nëpërmjet disa fotove shumë të ëmbla.

“Mezi po pres te t’shoh djali im”- shkruan Skerdi krahas postimit ku ka marrë urime të shumta nga fansat e tij.

 

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *