Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Baba për herë të parë, Gaz Paja zbulon gjininë e fëmijës

Aktori i mirënjohur i humorit Gaz Paja do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ira Seferi është në pritje të ëmbël, lajm të cilin e konfirmoi edhe çifti muajin e kaluar. Për dasmën dhe për fëmijën që do të vijë së shpejti, Gazi ka folur për herë të parë sot në emisonin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel.

Gjininë e fëmijës Gaz Paja e nxori “padashje” teksa ishte duke folur për raportet e tij me kryetarin e Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj.

“Erion Veliaj përpiqet që të më tregojë se si do të jetë jeta pasi djali të vijë në jetë”, është shprehur Gaz Paja duke zbuluar në këtë mënyrë gjinine e fëmijës.

“Pra, ju prisni një djalë?”, e pyeti Jonida. “Po, ne presim një djalë”, tha Gazi.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *