Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Arma shkrepet aksidentalisht, plagosen rëndë në kokë babë e bir

Një djalë 4-vjeçar dhe babai i tij të dy u qëlluan në kokë pasi arma pa leje e burrit u shkrep aksidentalisht ndërsa ata të dy ishin duke luajtur në Bloomington, Indiana të SHBA-së.

Djali 4-vjeçari mbetet në gjendje kritike në një spital për fëmijë në Bloomington, ndërsa babai i tij ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë ngjarja e rëndë ka ndodhur në shtëpinë e tyre në Bloomington, Indiana, kur arma e 36-vjeçarit goditi babë e bir në kokë.

Sipas Këshillit Kombëtar të Sigurisë vdekjet aksidentale me armë përbëjnë 1% të vdekjeve të përgjithshme në SHBA. Në vitin 2017, kishte 486 vdekje aksidentale me armë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *