Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Axhendë krìminale për të tèrrorizuar njerëzit”, avokati thirrje për protesta: Po vendosen çipa, ata që nuk pranojnë…

Avokati Zace Islami i cili njihet për reagimet e tij të forta në lidhje me koronavirusin, ka sjellë disa argument duke iu referuar një doktori amerikan dhe që thotë se pandemia është një strategji për të future në trupat e pacientëve një çip që përdoret nga ushtarët amerikanë kur janë jashtë vendit në misione përkatëse.

Islami duke iu referuar doktorit amerikan emrin e të cilit nuk e tregon poor që thotë se është i superspecializuar mbi Covid-19, thotë se virusi është përgatitur në laborator  me donacione amerikane mbi një axhendë të caktuar kriminalepër të terrorizuar dhe frikësuar popullatën botërore.

Më tej reagimi përmaban thirrje për revolt popullore ndaj sjelljeve të qeverive botërore që sipas tij, duhet  ta refuzojnë këtë farsë, këte mashtrim që po shkatërron jetët tona dhe ekonomite e vendeve tona.

Reagimi i plotë:

JA ÇFAR THOTË DOKTORRI AMERIKAN SUPER I SPECIALIZUAR MBI COVID-19

Unë do përpiqem të përkthej më poshtë fjalët më thelbësore, për ata që nuk dinë italisht.

– Njerëzit që kanë pregatitur në laborator këtë Virus, (Fausti, OBSH, Geits) kanë shpërdoruar fondet e popullit amerikan mbi kërkimet për të zbatuar një axhendë të caktuar kriminale për të terrorizuar dhe friksuar popullatën botërore që të vaksinojnë çdonjërin nga ne, dhe të na pajisin me një “çip” që gjoja do të verifikojë kush e ka bërë vaksinën, e kush jo. Ata që nuk do pranojnë të bëjne vaksinën, do shpallen desidentë, do burgosen në kampe ose vriten. Fausti (& co), që ka bërë ktë, është një kriminel.

– Çipin elektronik, ne e njohim prej 20 vitesh, iu vendoset ushtarëve amerikanë nën lëkurë që të monitorohen në teritorin armik. Distanca e vendosur me 1.5 metër larg nga njëri tjetri, ky distancim social, është vendosur për faktin se sateliti nuk të indentifikon (çipin) dot kur je 20 veta bashkë në grumbull. Me këtë mënyrë do të zbulojnë kush nga ne e ka bërë vsksinën, e kush jo. Tomas Xheferson thotë:”Kur qeveria të imponon se çfar ushqimi të hamë dhe se çfar ilaçesh të marrim, kjo është TIRANI”, prandaj i ftoj njerëzit të ngrihen në sheshe dhe ta refuzojnë këtë farsë, këte mashtrim që po shkatërron jetët tona dhe ekonomite e vendeve tona. Çfar do bëjnë? do arrestojnë 3 mije veta popull në çdo shesh? Ialaçet të mira te testuara prej 70 vitesh në treg janë. Ne i kemi testuar dhe ka dhënë rezultat në 99% të rasteve. Po ashtu mjekim me vitaminen C. Shumë mjeke jsnë dakort me mua, mirëpo deklaratat e tyre zhduken nga youtube. Mjekët kudo, të mos behen vegla për të mbrojtur licensën dhe vendin e punës, por ata të thonë të vërtetën!

– Më akuzojne se jam kundër vaksinës? Jo, unë jam kundër axhendës. Ne vitin 1991 vetëm një person në çdo njemijë vetë, ishte me AUTIZËM.
E dini sa është raporti sot si pasojë e shtimit te vsksinave? Një person – në çdo 32 veta! Shifrat e CDC na thonë që 1% e botës ështe e prekur nga AUTIZMI… pra ata njerëz që vaksinohen, sëmuren, sa më shumë sëmuren, vjen vaksina e kështu zinxhirë. Edhe 5 G është rrezik i madh

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *