Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Avari në linjën e tensionit të lartë, shumë zona të Veriut të vendit mbeten pa energji elektrike

OSHEE njofton se ka pasur një avari në linjën 110kV te OST, dhe për pasojë shumë zona të Veriut kanë mbetur pa energji elektrike.

Sipas OSHEE-së është stakuar në avari linja 110 kV Bulqizë-Peshkopi, aset i OST. Pa tension kane ngelur:

N/St Kukes, Kalimash, Kalimash Tunel, Krume, Shupenze, Peshkopi si dhe subjekte HEC – te zones.

Zonat pa energji jane Qytet Kukes me rrethinat, Qytet Krume me rrethinat, Kalimash , Vojnik, , Shupenze, Qytet Peshkopi me rrethinat.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.