Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Përfshihet nga flákët në Rrugën e Dajtit, dígjet plotësisht makina në ecje

Një automjet në rrugën e Dajtit në Tiranë është përfshirë nga flákët pasditen e sotme. Mjeti me drejtues shtetasin e identifikuar me incialet E.H., mori flákë kur ishte në ecje dhe u dògj plotësisht, por nuk pati asnjë të lènduar.

Pòlicia ka raportuar vetëm për dème materiale. Ndërkohë, shërbimet e zjárrfikëses arritën në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjárrit. Është ende e paqartë si u shkaktuan flákët, por dyshohet të jetë ngjarje áksidentale.

Njoftimi i pòlicisë: Më datë 27.06.2020, rreth orës 19:25, në rrugën e “Dajtit” ka marrë flákë në ecje dhe është djègur plotësisht, mjeti me drejtues shtetasin E.H., ku ka patur vetëm dème materiale.

Sherbimet e zjárrfikses ndodhen në vendngjarje, të cilat bënë të mundur fikjen e zjárrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje áksidentale.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *