Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Aurela Hoxha tregon ‘zogun’ në mes të Milanos, shfaqet në tapetin e kuq me fustanin që s’i lë vend imagjinatës (Video)

Teksa ndodhet e ftuar në një event në javën e modës në Milano, modelja shqiptare Aurela Hoxha duket se nuk i ka lënë më vend imagjinatës.

Ajo shfaqet rrëzëllitëse me një fustan të kuq me xixa, ku mund të shihet lehtësisht që nuk ka veshur të brendshme.

Çarja e fustanit që është edhe më sipër sesa fundi i këmbës së majtë, e bën Aurelën që të shfaqet mjaft transparente dhe pa komplekse në Milano.

Ajo shoqërohej në këtë event dhe nga fotografi Endrit Mertiri, me të cilin duket se kanë rregulluar dhe marrëdhëniet që u ftohen disa kohë më pare.

Vetë Aurela jo pak herë në vitet e fundit, është akuzuar për operacione plastike, dhe përdorimin e Photoshopit në fotot e saj, por mesa duket kjo video e mëposhtme, nuk ka pasur shumë nevojë për editim.

 

View this post on Instagram

 

Arrived at @vogueitalia 🇮🇹

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 

View this post on Instagram

 

Going at Vogue Party like ‼️ #nightsinMilan 🌹

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *