Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Aurela Gaçe si asnjëherë më parë, rrëfen prapaskenat: Ju prezantoj me djalin hero, luftoi i vetëm me një grup hajdutësh dhe më shpëtoi!

Pas disa javësh mundimesh, këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka dhënë lajmin e mirë se ka mundur ta rifitojë plotësisht llogarinë e saj në ‘Facebook’.

Gaçe nuk e ka fshehur entuziasmin e një momenti të tillë duke ndarë një video në ‘Instagram’, pasi më në fund ariti të rimerrte një nga urat lidhëse të saj dhe fansave që i kanë shkruar përherë dhe e kanë mbështetur gjatë gjithë karrierës së saj artistike.

“Që ta dini ju, ky super djali këtu, punoi për të më kthyer faqen zyrtare në Facebook “fanpage””, – tha Aurela.

“Ishte nje “luftë ” e ashpër ditore mes nesh e hajdutëve . Ata ishin grup. Rei ishte vetëm . E ajo qe më gezon, përveçse zotësisë së tij, eshte edhe ana njerëzore. Ai u afrua te me ndihmoje pa asnje perfitim, thjeshtë doli në mbrojtje te imazhit tim, pa më takuar kurrë më parë” – shtoi këngtëarja.

Te falënderoj me zemër per punën tënde prej mjeshtri @reiprendi .Që ta dini ju, ky super djali këtu ,punoi per të më…

Publiée par Aurela Gace sur Jeudi 1 octobre 2020

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *