Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Aksidentohet Aurela Gaçe, këngëtarja nxjerr pamjet: Çunat ma bënin me shenjë, prisja sensorin

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është përfshirë në një aksident automobilistik dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë artistja ndërjkohë që fatmirësisht ka shpëtuar pa pasoja fizike.

Këngëtarja e ka marrë me sportivitet ngjarjen, ndërsa ka publikuar edhe një foto përmes të cilës tregon pasojat e incidentit gjatë drejtimit të mjetit.

Aurela shkruan se e ka goditur trotuari i papërgjegjshëm teksa ecte ngadalë në parkim, ndërsa përplasja ka ndodhur kur po priste që sensori ti tregonte rrezikon.

“Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjëshëm nuk kam parë.
Po ecja ngadaleeeee ngadaleeee ne parkim. Disa cuna benin me shenje,stop stop. Jo une, po
prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër.
Kam faj une?
Lum shtëpia që më ka”, shkruan këngëtarja.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *