Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Atentati: Ndodhet në gjendje të rëndë tek Trauma, kush është ish-polici Andi Maloku

Nga atentati i sotëm në Durrës ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë edhe Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja i cili bashkë me Landi Muharremin kanë mbetur po ashtu të plagosur.

Burimet për Faxweb.al bëjnë me dije se Maloku ka qenë punonjës Policie në Komisariatin e Krujës ndërsa pasi e ka lënë këtë detyrë është bërë shofer i prokurorit Ndoja.

Ndryshe nga Ndoja dhe Muharremi, Maloku është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë pasi gjendja e tij është e rëndë pasi ka marrë dy plumba nga atentati me armë në Shkozet të Durrësit.

Burime nga Trauma thonë se 30 vjecari Andi Maloku vazhdon të ndodhet në sallën e reanimacionit

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *