Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Atentat ndaj 27-vjeçarit, qëllohet me armë zjarri në drejtim të mjetit të tij

Një 27-vjeçar i ka shpëtuar një atenati me armë zjarri mbrëmjen kaluar, pak para mesantës. Siç raporton policia në drejtim të automjetit të shtetasit me iniciale K.P, banues në Kurbin është shtënë me armë zjarri.

Informacion nga policia e Lezhës

Më datë 04.10.2019, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Kurbin dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes ku është qëlluar me armë zjarri në drejtim të automjetit të shtetasit K.P. 27 vjeç, banues në Kurbin dhe për pasojë ka vetëm dëme materiale.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *