Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

As palestra dhe as dieta, Tuna zbulon sekretin për format perfekte një muaj pas lindjes

Ditën e djeshme vogëlushi i Tunës, Zen festoi 1-mujorin e lindjes dhe këngëtarja ndau në rrjete sociale disa foto shumë të ëmbla me dy djemtë e saj.

“Një muaj më parë lindi dashuria e cila nuk pushon së rrituri …Gëzuar muajin e 1-rë të lindjes, Zen”, shkroi Tuna.

Por përveç ëmbëlsisë së vogëlushëve, të gjithë vunë re se Tuna ka forma perfekte trupore edhe pse ka kaluar vetëm 1 muaj nga lindja.

Sot ajo ka zbuluar për të gjithë sekretin se si ka arritur të humbasë peshë kaq shpejt dhe t’ju rikthehet linjave të saj.

Këngëtarja ka treguar se ka nisur të marrë mësime për “pole dance” dhe falë kësaj ka arritur format që ka sot.

(E.H/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.