Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Artan Lame del pozitiv me Covid 19, si është gjendja e tij

Kreu i Kadatrës, Artan Lame është konfirmuar pozitiv me Covid 19. Mësohet se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen e tamponit.

Rezultati ka dalë gjatë pasdites së djeshme ku Lame ka rezultuar pozitiv, dhe do ti duhet të qendrojë në shtëpi të paktën dy javët e ardhshme.

Për momentin mësohet se Lame ka simptoma të buta të Covid, dhe gjendja është e qendrueshme, ndërsa ka nisur trajtimin në shtëpi.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *