Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Aromë pazaresh”, Kreshnik Spahiu komenton temat më të bujshme me poezi

Kreshnik Spahiu e ka përshkruar situatën politike por jo vetëm në vend, përmes një poezie të cilën e ka postuar në rrjetet sociale dhe ku zënë vend temat kryesore të debateve që janë zhvilluar dhe po zhvillohen së fundmi.

Përmes vargjeve, Spahiu ka përmendur negociatat, sistemin e drejtësisë, tërmetet, situatën politike në Kosovë, lobimet ruse, zgjedhjet e 30 Qershorit, luftën e bandave kriminale, emigrimin, protestat, shkarkimin e Presidentit, etj.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *