Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Arilena nuk ndalet, godet sërish

Pas suksesit të saj në “Këngën Magjike” me këngën “Nëntori”  këngëtarja Arilena nuk po ndalet. Ajo tërheq vëmëndjen e publikut  kudo dhe kurdo.

Në setin e fundit fotografik duket se këngëtarja Arilena ka vendosur të shpalosë deri në fund anën e saj sensuale. Siç mund të shohim, 18-vjeçarja fituese e vendit të tretë në festivalin “Kënga Magjike”, duket seksi dhe provokuese. Ndërkohë edhe herët nuk është kursyer me foto të tillë duke theksuar se fotografia është pasioni i saj.

arooo

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *