Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

U nda nga e fejuara papritur në prag të martesës, reagon për herë të parë Ardit Roshi

Propozimi që Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajko live në emisionin “Këndo Këngën Time” mori vëmendjen e të gjithëve. Por vetëm pak kohë më pas, dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në rrjete sociale, dhe kaq mjaftoi që nëpër media të aludohej se dyshja i ka dhënë fund fejesës.

Mëngjesin e kësaj të hëne, Roshi ka qenë i ftuar në emisionin “ABC-ja e Mëngjesit”, ku dhe u pyet nga moderatori Alban Musaj lidhur më këtë çështje. Ai preferoi të komentonte shkurt, duke thënë se ndihet shumë mirë.

“Shumë prej shikuesve, gazetarëve janë duke pritur që unë të të bëj një pyetje për jetën tënde personale, por unë kam zgjedhur të mos të ta bëj. Mua më intereson vetëm një gjë, a je ok, a je mirë tani?“, tha moderatori. “Shif e shkruaj, si të dukem“, u përgjigj Roshi.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *