Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Arbana Xharra kërcënohet me jetë: Do të mbushim barkun me plumba (FOTO)

Ish-gazetarja Arbana Xharra, tani pjesë e Partisë Demokratike të Kosovës, është kërcënuar me jetë.

Vetë Xharra e ka bërë këtë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Kurrgjë nuk të kemi rrahur, çka kemi me të rrah hala, jo me të rrah po kemi me ta hup flamën si Aulon Zekës”, thuhet në kërcënimin që e ka publikuar Xharra. 

Arbana Xharra ka qenë shpesh subject i kërcënimeve, kohë më parë ajo u godit nga disa persona në një parking në Prishtinë duke përfunduar në spital.

(B.H/Shuplaka)

 

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *