Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Arbana u bë nënë për herë të dytë, por ja çfarë po e mundon Xhemin këtë periudhë

Me datë 19 tetor, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin unik- Diell. Arbana i është përkushtuar e gjitha vogëlushit, potretin e të cilit nuk e ka zbuluar ende.

Me ardhjen e tij, jeta e moderatores ka ndryshuar, por jo vetëm e saj. Së fundmi me anë të një postimi në Instastory Xhemi ka treguar se së paku me ardhjen e Diellit, ajo dhe Arbana duhet të heqin dorë nga udhëtimet.

Moderatorja ka publikaur një video të gjatë nëj udhëtimi vitin që lamë pas, krahas secilës ka shkruar: ‘Ja dhe pak … 2 vite larg udhëtimit të radhës jemi!’

Tashmë Xhemi ka hequr dorë dhe nga ekrani, e duket se jeta e saj nuk ka më ngjyrat e ditëve të zhursmshme dhe plot aktivitete.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *