Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në fund të pritjes së ëmbël/ Arbana Osmani zbulon se kur do të sjellë në jetë djalin e dytë

Moderatorja Arbana Osmani është vënë vazhdimisht në qendër të mediave rozë, dhe së fundmi për shkak se është në pritje të ëmbël.

Megjithëse është përpjekur që të jetë e rezervuar, kanë qenë miqtë e saj që kanë zbuluar më tepër detaje rreth shtatzënisë së moderatores.

Pikërisht dhurata që stafi i “Dua të të bëj të lumtur” kishte zgjedhur për autoren e emisionit, rroba bebi ngjyrë blu, pra për djem.

Së fundmi, përmes një postimi në Instastory, Arbana ka treaguar se lindja e bebit po afron.

Teksa ka publikuar një foto me moderatorin Eraldo Rexho i cili e pyet se ku do të shkojnë këtë behar, ajo përgjigjet: “Në maternitet do vemi”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *