Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Arbana Osmani e merr shtruar, hyn në muajin e 9 të shtatzënisë dhe nuk ka asgjë gati

Moderatorja ka zbuluar se ka marrë ditën e sotme një pako me porosi, që e priste prej kohësh nga Amazon. Ajo ka publikuar një video në Instagram dhe i ka lënë fansat të hamendësojnë se çfarë ka blerë. Pjesa më e madhe e tyre janë përgjigjur se ka blerë lego për Jonin, ndërsa sipas të tjerëve në pako kishte produkte për bebushin që po pret.

Në fakt asnjëra dhe as tjetra nga përgjigjet nuk ka qenë e saktë dhe Arbana ka zbuluar se pakoja kishte brenda vetëm libra. Ajo ka treguar se për fëmijën e dytë e ka marrë më me qetësi dhe këtë muajin e fundit ka filluar të blejë gjëra që do i duhen.

“Nuk janë lego dhe as gjëra për bebin se ndryshe nga fëmija i parë për të cilin blen që në muajin e parë lloj lloj budallalliqesh, me të dytin e merrke shumë më shtruar, fillon nga muaji i 9 me blerje!”, shkruan moderatorja.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *