Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Apeli lë në burg ish-drejtorin e burgut në Durrës, Kote akuzohet për lirimin e Lul Berishës

Gjykata e Apelit lë në burg ish-drejtorin  e Burgut të Durrës Astrit Kote. Kjo pasi ai akuzohet që të ketë shkelur ligjet në lirimin e një prej më të përfolurve në botën e krimit Lulzim Berisha.

Ai i kishte bërë kërkesë gjykatës që të hetohëj në gjendje të lirë.

Ish-drejtori i burgut të Durrësit, Astrit Kote ka dalë për herë të parë para gjykatës në 23 dhjetor të vitit të shkuar pas arrestimit dhe shkarkimit, ndërsa ka deklaruar se nuk ka asnjë lidhje me lirimin e Lul Berishës, pasi sipas tij numërimi i ditëve të burgut është një procedurë e juristit,  Teodor Labi.

Vijon…

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *