AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Anxhelina pozon pa reçipeta, por komenti i Albëries mori të gjithë vëmendjen

Anxhelina Hadërgjonaj po tërheq shumë vëmendjen në Instagram kohët e fundit me fotot nga seti i ri fotografik. Komentet e shumta dhe komplimentat nuk kanë munguar për këngëtaren bukuroshe që prej vitesh i mungon skenës shqiptare.

Në foton e publikuar sot Anxhelina shfaqet vetëm me një xhaketë të zezë teksa pozon pa reçipeta.

Mes komenteve, ka rënë në sy ai i Albëries e cila sapo tregoi që është një nënë moderne. Albëria i komenton vajzës disa emoji me zjarr duke treguar se e dogji Instagramin.

Kujtojmë që prej kohësh Anxhelina po punon për t’u rikthyer në muzikë.

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *