Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Anxhela Peristeri tregon çfarë i kërkoi Shpat Kasapit dikur: E kam pasur fiksim

Shumë vajza çmendeshin pas Shpat Kasapit dikur e një prej tyre paska qenë edhe këngëtarja Anxhela Peristeri. Ajo ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan” ku gjatë emisionit është pyetur se cilin personazh të famshëm ka pasur fiksim.

Anxhela ka treguar se fiksimi i saj ka qenë Shpati e madje ajo i ka kërkuar edhe një autograf këngëtarit.

“Fiksimi im i parë ka qënë Shpat Kasapi dhe autografin e parë në jetën e tij ia kam marrë unë”, tregoi Anxhela.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *