Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Anuloi fjalimin në PS, Rama: Kur dalë përditë thoni pse del, kur nuk dal, thoni pse nuk del, sot e nisa ditën me…

Kreu i qeverisë Edi Rama anuloi sot fjalimin e tij në eventin “Ti zgjedh” të socialistëve, mirëpo paska qenë duke u marrë me gjëra më të rëndësishme siç janë masat kundër grupit KÇK.

Sipas Ramës brenda muajit Nëntor do të nisë furtuna mbi foletë e krimit, dhe mbi përfaqësuesit e drejtësisë që kanë lidhje me ta.

Postimi i Ramës: 

Brenda nëntorit fillon furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK. Tani për Ohër ku nisin sot takimet për marrëveshjet e bashkëpunimit rajonal dhe nesër bëhet mbledhja e radhës ku janë ftuar të gjithë vendet e Ballkanit Perëndimor + partnerët europianë të nismave rajonale.

Kur dal përditë pse del përditë pse del përditë, kur s’dal ca ditë çfarë ka që s’del përditë, historia e vjetër hip se të vrava zbrit se të vrava. Sot e kam nisur ditën me grupin e punës për Ligjin Special kundër krimit të organizuar + masat kundër KÇK që po finalizohen në letër.

(E.K/Faxweb.al) 

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *