AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Ani mori nuse”, Mark Frroku me Rudina Dembacajn ja marrin valles, shihni sa mirë e ‘dredh’ ish-deputeti

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tanimë janë një nga çiftet më të përfolur nga publiku dhe lidhja e tyre e dashurisë nuk ka mbetur pa u komentuar nga mediat.

E gjithë vëmendja është tek ata dhe deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin, por edhe tek marrëdhënia ndërmjet njëri-tjetrit.

Ditën e sotme Rudina Dembacaj ka ndarë një video, teksa shihet duke kërcyer me Markun nën ritmet e muzikës popullore.

“Para erës së koronës”- shkruan Rudina në videon e publikuar në Instagram kur shihet duke kërcyer krah ish-deputetit.

 

View this post on Instagram

 

Para eres se corones ! ❤️ @ksela_lara

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *