Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

U filmua duke u masturbuar në Zoom, reagon analisti i njohur: I kërkoj falje gruas, u tregova budalla

Analisti ligjor Jeffrey Tobbin është pezulluar nga puna pasi u filmua duke u masturbuar teksa po zhvillohej një video konferencë në Zoom me disa prej kolegëve të tij. Ai ka reaguar publikisht për këtë cështje duke thënë:

“Unë bëra një gabim të turpshëm dhe budalla, por mendova se nuk isha online”.

Toobin i kërkoi falje familjes dhe kolegëve për ngjarjen dhe sqaroi me një shënim në Twitter se do të merret me çështje personale.

“Unë i kërkoj falje gruas time, familjes, miqve dhe kolegëve. Mendova se e kisha fikur videon në Zoom, mendova se askush nuk mund të më shihte mua”, tha Tobbin, ish analist në CNN. (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *