Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ambasadorja Kim “zbarkon” në Shkodër me eskortën e saj, nis takimin me Helidon Bushatin, të parin e listës së PD-së

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë Yuri Kim ka mbërritur pak minuta më parë në Shkodër, ku është ndalur fillimisht në një takim me kreun e listës së PD-së Helidon Bushati.

Kim nuk ka bërë asnjë koment për gazetarët e pranishëm, dhe menjëherë pas pritjes nga Bushati ata kanë hyrë në selinë e PD-së së Shkodrës.

Pas tij Kim do të takojë Edona Bilalin nga PS dhe do të zhvillojë një takim edhe me kryetaren e Lëvizjes Për Ndryshim, Jozefina Topalli.

Të gjitha këto takime janë jozyrtare, dhe padyshim që do të kenë në fokus mbarëvajtjen e fushatës dhe zgjedhjeve të 25 Prillit.

Fushatën e takimeve nëpër qarqe Yuri Kim e nisi që në qytetin e Elbasanit ku takoi Taulant Ballën dhe me pas  edhe Gazmend Bardhin e Monika Krymadhin. Nga aty Kim ka bërë thirrje të herëpashershme që emrat e kandidatëve për deputet të jenë me integritet.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7197 votes
  7197 votes 52%
  7197 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3991 vote
  3991 vote 29%
  3991 vote - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1282 votes
  1282 votes 9%
  1282 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 672 votes
  672 votes 5%
  672 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 573 votes
  573 votes 4%
  573 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13715
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.