Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ambasadori i huaj seks me zyrtaren e PS? Fevziu ia thotë “troç” deputetit socialist: S’i keni qejf këto videot

Ditën e djeshme bëri mjaft bujë një lajm i publikuar në media, ku përflitej se në videon e paralajmëruar nga Meta, një ambasador i huaj i akredituar në Tiranë dhe një zyrtare e lartë e PS-së janë përfshirë në një skandal seksual.

Lidhur me këtë çështje të bujshme është diskutuar edhe në “Opinion”, ku nuk munguan përpasjet mes drejtuesit të emisionit, Blendi Fevziu dhe deputetit të PS-së, Alket Hyseni.

Deputeti socialist u ankua pse Fevziu e la të fundit në rradhë, për të dhënë opinionin e tij në lidhje me videon e “nxehtë”, që pritet të publikohet ditët në vijim.

Fevziu ironizoi Hysenin duke i thënë se socialistët nuk i kanë qejf shumë të tilla video.

Replikat:

Hyseni: Shyqyr më erdhi radha e nuk na ke qejf ne të mazhorancës.

Fevziu: Ku e di ti dashurinë time për mazhorancën? Unë ta them dhe publike, por ku e di ti? Unë të lashë në fund, sepse e di që ju të PS-së s’i keni shumë qejf këto videot.

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *