Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Me faqe bufe dhe buzëqeshje në fytyrë, sa ka ndryshuar Alvin Berisha që kur i shpëtoi “f.èrrit” në Siri

Alvin Berisha, vogëlushi i cili është shp.ëtuar nga kampi Al Hol në Siri është bashkuar me familjen e tij. Ai ka mbërritur në Durrës dhe babai i tij Afrimi ka publikuar në Instagram disa fotografi me djalin pranë portit.

Duket një ndryshim në paraqitjen e Alvinit ku përveç buzëqeshjes në fytyrë, ka marrë disa kilogramë gjatë kësaj periudhë dhe kjo tregon se gëzon shëndet të plotë.

Djali duket se është në gjendje të mirë shëndetësore. Pas largimit nga kampi Al Hol, ai iu nënshtrua një ndërhyrje kírurgjikale në këmbë. Ai mbeti i plágosur gjatë një átentati me bòmbë në Siri ku fatk.eqësisht hùmbi jetën nëna e tij.

Por duket se ai e ka marrë veten nga dèmtimi dhe duket i lumtur pranë babait të tij.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *