Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Alketa Vejsiu më e emocionuar se kurrë, aktori i njohur i dedikon poezi vajzës së saj

Moderatorja Alketa Vejsiu dhe regjisorja  e njohur Vera Grabocka janë një nga dyshet e pandara të televizionit shqiptar si dhe dy mikesha të ngushta. Madje dhe familjet e tyre janë edhe shumë të lidhura.

Së fundmi bashkëshorti i  Vera Grabonckës, aktori i njohur shqiptar Timo Floko, e ka emocionuar shumë moderatoren pasi i ka bërë një dhuratë shumë speciale vajzës së saj  të vogël, Nikol.

Në librin e tij  aktori i ka dedikuar një poezi vajzës së moderatores. Alketa  e prekur  nga kjo surprizë e ka ndarë këtë poezi me ndjekësit e saj.

“Timo Flloko… Te them Faleminderit nuk e vleresoj sic duhet kete dhurate te vyer,”- shkruan  Alketa në përshkrim të postimit të saj.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *